6 Autonomic Sound-релізів, які ми радимо послухати. Частина 1.

Autonomic Sound Compilations Editor's Choice 120 views
6 Autonomic Sound-релізів, які ми радимо послухати.

Ми починаємо новую серию записів під назвою 6 Autonomic Sound-релізів, які ми радимо послухати.

Arkon/Kinzoku від AKINSA – це як добавити в саунд від Homemade Weapons тривожну та гнітючу атмосферу і урізати джангл-програші.

Обкладинка релізу White Gorilla Cult від Shiken Hanzo повністю відповідає складу – обережні ударні кружляють у танці, нагнітають струнні, холодні атмосфери, немов попереджають про небезпеку.

Heatwave представив дуже цікаву епішку Occult і в ній видно певну концепцію – великовагові ударні тут є сусідами різних настроїв і для емоційного теж знаходиться місце.

Шаманські ритми з’єднані з грецькими мотивами в треку Angel Of The Sun. Occult звучить більш агресивно з нальотом таємничості, але це не заважає в дропі прозвучати емоційним ноткам, після чого вступають джангл-ударні в симбіозі з автономним саунд-ударними. Відстороненість і холод – ключові показники Succubus. Dreadmaul нагнітає обстановку і робить її щільніше, не зменшуючи обертів.

П’ятий випуск Acrid від Weaponry – це дебют глобального колективу композиторів під назвою «Torana». Колектив продовжує розробляти гіпнотичні церебральні ритми, які представлені на «Acrid».
У релізі менше джангл-вставок, більше нейробасів і легких ударних.

Цей альбом Sonder від Dyl є відкритою історією, яка є різкою, дистопічною і часто дисгармонійною, одночасно прогресуючи в звуковому дизайні.

По саунду Forever чутно, що Crypticz заморочується опрацюванням атмосфери, а не робить типове гуркотіння в Autonomic Sound-стилі.

Rate:
(3 votes, average: 5,00 з 5)

Refresh Page 2
Refresh Page 3
Refresh Page 4

Related posts:

No Comments

Leave a Reply

five × four =

Popular